My / Bio

My


Milujeme hard core punk, thrash a D. I. Y. kulturu. Chceme dělat věci po svým, jezdit hrát, poznávat místa a lidi.

Hrajeme koncerty, jezdíme na tour, vydáváme desky a tak dál ...

Vokál: Kocour, kytara: Vojta, basa: Majty

Historie

2007: Na začátku roku zakládáme Rapsöd (Banán – basa, Kocour – zpěv, Čípan – bicí, Vojta – kytara). První skladby, první koncerty, minitour s Messerschmitt 109, první nahrávka ze studia Andy's sound v Havlíčkova brodě.

2008: Vychází DEMO 08 (kooperace labelů), jedeme další minitour s Messerschmitt 109, nahráváme krátký materiál, opět u Andyho (Ruce od krve a Hradby).

2009: Odchází od nás Banán (Láďa) a nahrazuje ho Banán (Vítek, ex-Deviace doby a March of the hordes). Vyrážíme na tour společně se Stolen lives (Rumunsko, Maďarsko, Slovensko, Polsko, Německo, Belgie). Bohužel jsme ho kvůli problémům s autem nemohli dokončit. Nastává kratší pauza do konce roku.

2010: Odchází od nás Banán (Vítek) a nahrazuje ho Janice (ex-La prosperité). Pořád pracujeme na desce a hrajeme víc koncertů. Janice je od září skrze školu na Krétě, takže ji zaskakují Majty (Human steak) a Banán (Láďa). Majty s námi také odehrál celé euro tour v říjnu (Německo, Belgie, Francie, Anglie), které jsme jeli společně s Human steak.

2011: Materiál nahraný v roce 2008 vychází teprve teď jako split 7" s Průmyslovou smrtí (Kooperae lebelů) a Janice se vrací z Kréty. Vystupujeme v této sestavě a nahráváme také další dva tracky ve studiu Hellsound (TBM a Terror crew), ty by měli vyjít na začátku příštího roku. V Listopadu jedeme společné tour s Průmyslovou smrtí na Slovensko. Koncem roku od nás taky odchází Janice a hledáme dalšího basáka.

2012: Na začátku roku jsme se dali dohromady s opět Majtym – prvně pouze pro dodělání a nahrání desky, nakonec jsme si ale plácli na stálo. V létě ve studiu Hellsound u Honzy Kapáka nahráváme LP "Pochodeň". Ta vyšla v říjnu na PHR records jako 12" vinyl a zdarma ke stažení prostřednictvím Bandcamp. V říjnu jsme také jeli 4denní mini tour se Stolen Lives v Německu. Na konci roku od nás odchází Čípan.

2013 a 2014:
Po Čípanova odchodu jsme se přesunuli do Brna. Za bicí usedl Keyda (Aljustera, Synhystemi) a odehráli jsme několik dalších koncertů. Na zkušebně v Brně jsme také začali psát nový materiál, ten se ale nikdy nedokončil a nanahrál. Po Majtyho odchodu na začátku roku 2014 už nebyla síla pokračovat a rozhodli jsme se zkončit. Poslední vystoupení proběhlo na festivalu Play fast or dont 11. 7. 2014.

2016


Žádné komentáře:

Okomentovat