Koncerty / Gigs

aktuálně / current:


2. 4. 2016 / Brno – Bikeazyl – Průmyslová smrt, Láje, Kruhy, Svízel
15. 4. 2016 / Liberec – Projamos, Apolita, Scalp, Proti všem
16. 4. 2016 / Děčín – Apolita, BOB, Scalp


proběhlé / past:



21. 3. 2016 / Praha – Klub 007 – Stolen lives (Filip Fuchs benefit)
12. 3. 2016 / Věžnička u Jihlavy – Cirdova svatba + Repelent SS, Proletáři všech zemí, Průmyslová smrt
23. 1. 2016 / Milevsko – U Brouka + Stolen lives, Kraost
22. 1. 2016 / Jihlava – Bezvědomí + Lahar, Stolen lives
11. 7. 2014 / Play fast or dont festival
1. 3. 2014 / Jindřichův Hradec
8. 2. 2014 / Brno – Vegalité
14. 12. 2013 / Liberec, + Dead dingo, Treius
29. 11. 2013 / Jihlava
16. 11. 2013 / Blatná – Hospoda na Vinici
2. 11. 2013 / Most – Ateneo, + Zaprti oddelok
16. 10. 2013 / Brno – Boro klub, + Noviot pochetok, XStridorX
25. 12. 2012 / Jihlava – klub Ježek, + Mimoritmus, Karera Kai, Průmyslová smrt, ...
8. 12. 2012 / Brno – Vegalite, + Rabies, Disfunkce mysli
24. 11. 2012 / Teplice, + Fines Afemie, Aso-Naga a Fucking Lifetime
10. 11. 2012 / Plzeň – klub Jam + Tales of error, Scalp, Barrel
9. 11. 2012 / Praha – Bunkr parukářka + Scalp, Kruger, Komplex viny
20. 10. 2012 / Potěhy u Čáslavi – Propaganda, VOH, Pray for dead 
12. 10. 2012 / Hradec králové 
6. 10. 2012 / Erlangen (de) – AJZ + Stolen lives
5. 10. 2012
/ Finsterwalde (de) – AJZ + Stolen lives + Asbestos in osbestrics
4. 10. 2012
/ Cologne (de) – Shohner wohnen squat + Stolen lives + Asbestos in osbestrics
3. 10. 2012
/ Berlin (de) – Köpi (Warm up na 19th aniversary) + Stolen lives
15. 9. 2012 / Komárov u Hořovic
8. 9. 2012 / Bratilava - Intargalaktická obluda- Warm up na veganské hody
1. 9. 2012 / Věžnička - Drakovi narozky  
18. 8. 2012 / Štoky (u Jihlavy) - Smil-off festival
26. 5. 2012 / Šumperk 
18. 5. 2012 /  Nový Bor - Koupaliště - Utopia Fest
20. 4. 2012 / Dačice + See you in hell
23. 3. 2012 / Milevsko + Rabies, Pressboil, nezapomeň
17. 3. 2012 / Oslavany u Brna – Zámecký bar - Happy birthday party vol. X    V době moru, S.U.MO., Rapsöd, Konfident, Prügelknabe, Morsa, Commotio Cerebri
16. 3. 2012 / Štoky – Stará kovárna       
10. 3. 2012 / Vysoké  –Mýto křest + Stolen lives
9. 3. 2012 / Jihlava klub Ježek – Rapsod 5tiletka + křest    Stolen lives, Průmyslová smrt, See you in hell, Ruidosa inmundicia
3. 3. 2012 / Praha – klub Bažina – CORE RUM & ASS – Hibakusha, Life Possession, Against The Grain, Sennen Goroshi, Goatbastards, Bajonet
28. 1. 2012 / Brno – Favál – PHR akce + Antisect, Gride, Malignant tumour, Morkhimel
25. 2. 2011 / Jihlava klub Ježek       
19. 11. 2011 / Košice – Colloseum – tour w Průmyslová smrt   
18. 11. 2011 / Banská Bystrica – klub Tartaros – tour w Průmyslová smrt   
17. 11. 2011 / Bratislava – tour w Průmyslová smrt   
16. 11. 2011 / Trenčín – tour w Průmyslová smrt + Tummo
11. 11. 2011 / Ústí nad Labem – Jihlava attack + Průmka, Gattaca, Křik …
4. 11. 2011 / Polná – Rychta    Mimoritmus oslava    Mimoritmus
30. 10. 2011 / Brno – Melodka        Crucial section, Sheeva Yoga, 6mas, See you in hell
22. 10. 2011 / Klub Sepie Týniště nad Orlicí        Exorcizphobia, Boiling point, Your last breath
21. 10. 2010 / Vysoké Tatry, Slovensko     OKTHOBERFEST VOL.3     ….
17. 9. 2011 / Fotbalový stadion - Sedlec-Prčice     Fotbal proti rasismu II    Done and Gone, RV4, Just For Being
10. 9. 2011 / Zimní stadion Polná    Mrkavn Core    Afarastafa aka BongoKat, PIO SQUAD, HFD, Zkouška sirén, Queens of Everything, E.R.C.P., Fast Food Orchestra, Rapsöd, Straight, DJ Kaya
8. 9. 2011 / Klub Ježek – Jihlava        Rapsöd, no second chance, Fort vallence
12. 8. 2011 / Open-air Kemping Sereď, Slovensko     FFUD Fest vol. 2    Mizar, TIME OF MY LIFE, Barney Gumble, Massmord, The Kľemones, Ježišovi Pivo Nelej, The flame still burns, Vocatio interna, Rapsöd, Conflict Maestria, Rúbanisko, Not On Tour, The Eccos, Wroongg, The Shining, Waking The Dead,
5. 8. 2011 / Stavenice    Street Fest open air 2011    my dead cat, Skydive, Komplikace, Empty Hall of Fame, Myfaith, easing daze, M3 (official page), Nakopalypsa, Thunderblood, Dispiräte, Barricade, Madcult, N.V.Ú., FIRE AT WILL, TUMMÖ, Unna, Rapsöd, My Funeral, Distance.hc, Thalidomide, Off The Hook
24. 7. 2011 / Rokycany u Plzně – FLUFF fest   
11. 6. 2011 / Jihlava – Letní kino – David Pik Narozky + Totální posezení, The fialky, Arciskačány, Aft
13. 5. 2011 / Klub U Splavu –Vsetín +  Radiolokátor, Rescator
15. 4. 2011 / Jihlava – Ponorka + Lifeless, Gattaca, Catastrofy, Escape the flash
25. 3. 2011 / Praha 007 – Benefit ABC + Angry brigade, Jonestown, Red insect, DJ afterparty ...
19. 3. 2011 / Osek u Hořovic + techna atd …
4. 2. 2011 / Liberec – Azyl + Sviňě
21. 1. 2011 / Jihlava – Ponorka + Phoenix 2, Dáša Fon Fľaša, Rapsöd, Zkouška sirén
25. 12. 2010 / Loučka u Valaškého Meziřičí + Profesor Lefebvre, ITAI, Estar Alerta, Odnaha + .
23. 12. 2010 / Polná – Danův Ježíšek + Discriminated, Průmyslová smrt, Mimoritmus ...
11. 12. 2010 / Brno – Yacht – Killed by Brno + See You In Hell, Festa Desperato, Uštkni, Mother, Mururoa, Midnatt Död, Zkažená mysl, Stand Up Speak Up!
10. 12. 2010 / Jihlava – Ponorka + hfd, disbeatless, bumfrang3 a Vochoč si mě
20. 11. 2010 / Rakovník + Stolen lives, Your fucking nightmare, Sanitär, Paskuda
19. 11. 2010 / Jihlava – Dělnický dům – Punx not dead fest + Rozpor, the fialky, Ilegality…
30. 10. 2010 / Praha – Discentrum + Assasinss, Erövra
27. 10. 2010  / Valašské Meziříčí + Estar Alerta, DESECRATOR,KÖNIGSTEIN YOUTH
15. 10. 2010 / DE – Erlangen – Jugendhouse – tour w Human steak
16. 10. 2010 / BEL – Maldegem – festival – tour w Human steak, Chacka …
17. 10. 2010 / GB – Brighton + tour w Human steak, The arteries, Cautionhorses, …
19. 10. 2010 / GB – London – Ryan's bar – tour w Human steak, John Panic
21. 10. 2001 / FR – Lille – tour w Human steak
22. 10. 2010 / DE – Essen – Panic room – tour w Human steak
23. 10. 2010 / DE – Cologne – schöner wohnen – tour w Human steak
25. 9. 2010 / Jindřichův Hradec – Gurmán klub + Stolen lives, Conquestio, indocumentado
11. 9. 2010 / Most – Scream fest + Gummo sound, TOM 77, Burning steps, Assassins, Sandokan rebels, mokrý banditi, dwarf sound system, palahniuk, shit crew, anime torment, Dryada theatre, Random terror
10. 9. 2010 / Polná – Mrkvan core fest + Alpinist, A dicktone, HFD, Zero number one, M.A.T., Straight, Průmyslová smrt, Rasta führer, Jo Ann, Jo Ska, Mimoritmus, LuŠťěLa
4. 9. 2010 / Milevsko – Hospoda U vlaků + GUR, Resort, Rotten brats, ...
27. 8. 2010 / Punx piknik – Záboří na Labem + Life scars, ČAD, Risposta, Conguestio, Mass kotki, Mother, Distance, Sanitär, Propaganda, Sour Bitch
21. 8. 2010 / Core fest – Kunín + Fasteratu, Blu 82, Rotten Ass, Lykantrop, Experiment Homo Sapiens, Ex-Lex, Rúbanisko, Hlupší smysl
20. 8. 2010 / Rožnov pod Radhoštěm – Vrah + Antidotum
14. 8. 2010 / Sokolov – Red black klub + Barrel
13. 8. 2010 / (t)hrash party – Benešov + Time of my life, Disbeatless, Jonestown, Rapida muerte, Sidetracked, Němá barikáda
26. 6. 2010 / Hradec Králové – Jihlava attack + Průmyslová smrt, Human steak, Disbeatless
25. 6. 2010 / Praha – 007 Strahov + Gomora, Conquestio, Roxor + after party dj Razor slug lady disco
12. 6. 2010 / Kostelec nad Černými lesy + Zeměžluč, Scalp ...
29. 5. 2010 / Jihlava – Ponorka + Asbestos In Osbestrics, Stolen lives, Průmyslová smrt, Via tempesta
28. 5. 2010 / Praha – 007 Strahov + Asbestos In Osbestrics, Stolen lives
14. 5. 2010 / Jihlava – Ponorka – Punks not dead fest   
7. 5. 2010 / Brno – Vegalite + Benefit na Protest fest - Ježíšovi pivo nelej, Roll call for the second side, Rubanisko
23. 4. 2010 / Pardubice – Divoká Veverka + Esa z lesa a další
17. 4. 2010 / Štoky – Stará kovárna – Jirkoviny + Synhistemi, Conquestio, Via Tempesta, Afarastafa
3. 4. 2010 / Jihlava – Ultima klub – Benefit na ABC
6. 3. 2010 / Vysoké mýto – klub Flash + Stolen lives, See you in hell
5. 3. 2010 / Chrudim – Klub Agora + Lahar, Korubo
29. 10. 2009 / Benešov + Kohoutek, ...
9. 10. 2009 / Romania – Timisoara - Thrash Fest       
10. 10. 2009 / Hungary – Budapest        
11. 10. 2009 / Slovakia – Bratislava       
12. 10. 2009 / Slovakia – Košice       
13. 10. 2009 / Poland – Wroclaw       
26. 9. 2009 / Jihlava – D.I.Y. Garáž U větrníku + pavilionum 32, Stolen lives
25. 9. 2009 / Slavonice – Barák + Stolen lives
12. 9. 2009 / Polná u Jihlavy – Mrkvan Core + CN Roundhouse Kick, Vladimir 518, Mimoritmus
11. 9. 2009 / Nový bor – Bar Díra + CN Roundhouse Kick, Samochotijo, Confuso Sino, Tahem zapni
22. 8. 2009 / Podbor (U Hrochova týnce) – Fotbalové hřiště + Dishonor, Say why?, Jonestown, Synhystemi, Průmyslová smrt, Idiots Parade, Konfident ...
15. 8. 2009 / Zruč nad sázavou  + MMM, Crazy Cash, Propaganda, Hideous Sounds, PNS, Rapsod, RV4
8. 8. 2009 / Festival Smilov + R.P.O., Killanation, Carera cai, Paraminds ...
7. 8. 2009 / Jihlava, Ultima + Killanation, Paraminds, RPO
22. 5. 2009 / Jihlava – Edgar – Poslední koncert v tomhle kulubu! + Mimoritmus, Joe D + AFA Rastafa, RPO, HFD
22. 5. 2009 / Babice u Havlíčkova Brodu – Hospoda U pacienta + See You In Hell, Demarche, Red Insect
24. 4. 2009 / Tábor – Mc Orion + Fasteratu ...
17. 4. 2009 / Děčín + BLU-82/b, Tupak Amaru, Ex-Lex, Not!
21. 3. 2009 / Graz + Mimoritmus
20. 3. 2009 / Slavonice + Mimoritmus
14. 3. 2009 / Přelouč – Kosa nostra + Life Possesion, Mörhimel, Expander
13. 3. 2009 / Jihlava – Edgar + Gospel of the Future, PVZ, Mimoritmus, Průmyslová smrt, Rasta fuhrer, Paraminds
23. 12. 2008 / Polná – Zámecká rychta + Mimoritmus, HFD, Rudá lůza, Díza ...
20.12.2008 / Prelouc – Kosa nostra + Stolen lives, Caximba, Komplex viny, Bestia Triumphans
13. 12. 2008 / Jihlava – Edgar  +Avskum (swe), K-9 (fr), Jonestown, Messerschmitt 109, Průmyslová smrt
12. 12. 2008 / Polná – Zámecká rychta + K-9 (fr), Rastafuhrer, Mimoritmus
12. 11. 2008 / Brno – Boro klub + PVZ, Human steak, Disbeatless, Kopni fízla do hlavy, Rastafuhrer, Rebellions
25. 10. 2008 / Sokolov + Matheaus
24. 10. 2008 / Nový Bor + La prosperité, Samochotio, Seamyside
27. 9. 2008 / Praha – squat Milada + Criits (Barcelona), Morkhimel
12. 9. 2008 / Polná – pouť + Pavilionum 32, Nihilistic, Straight, Mimoritmus, PVZ, Libor Ctibor, Dj Jogy
2. 8. 2008 / Čerčany – Kulturák + Demarche, Jonstown, Messerschmitt 109, Reakce na změnu, Against the grain, Němá barikáda, Life Possesion, Gomora ...
1. 8. 2008 / Jihlava – Garáž u Větrníku + Humman steak
6. 6. 2008 / Liberec + A-brigade, Scalp, Fasteratu
6. 6. 2008 / Nová paka + Stolen lives, See you in hell ...
9. 5. 2008 / Havlíčkův brod – Čechovka + Stolen lives, Nihil, Němá barikáda, Komplex Viny, Disbeatless, Pray For Death, Life Possession, Nebezpečí Úrazu
3. 5. 2008 / Brno – Yacht + Omixah (Recko), No white Rag (Italie), Intruderss
25. 4. 2008 / Dašice u Pardubic (Zušebna degenerace) + Life Possession
26. 4. 2008 / Vranovice u Brna (U Fialů) + Evidence smrti, Roxor, Core bastards, Primitive core
27. 4. 2008 / Ostrava (důl Michal) + terror bombing, xDisneyx
12. 4. 2008 / Poděbrady – klub Netopýr + Lycanrophy, Pray for death, Koplex viny
9. 4. 2008 / Brno – Boro + Proletáři všech zemí, Průmyslová smrt, Human steak, Mimoritmus, RPO
21. 3. 2008 / Police u Jemnice – Hospoda u Pilerů + Fake Empire, Tomorrow's hell, Kusumam ?
15. 3. 2008 / Jihlava – Edgar klub + xNIDALx, Lahar, Průmyslová smrt, Disbeatless
14. 3. 2008 / Polná – Zámecká Rychta + Proletáři všech zemí, Human steak, Mimoritmus
8. 3. 2008 / Chrudim + RPO, Saywhy, Life possission, Komplex viny
9. 2. 2008 / Brno – Boro + Průmyslová smrt, Výměna, FBS
18. 1. 2008 / Jihlava – Falešná morálka + HFD, Ice scream, Soustruh, Chřestýš a slon, DJ Jogy ...
29. 12. 2007 / Praha – squad Milada + Samochotijo, Age of dead, Očkování Lišek
21. 12. 2007 / Polná u Jihlavy – Zámecká rychta + Mimoritmus, Proletáři všech zemí, M.A.T., WAK
16. 11. 2007 / Smrzovka u Jablonce nad Nisou – Klub Skafandr + Ilegality, V.O.H., Fasteratu, Scalp
9. 11. 2007 / Edgar club – Jihlava + Thema11, Elektročas, Jejunum, Sheeva Yoga
15. 9. 2007 / Dvůr králové – klub Baracuda + Tupak Amaru
14. 9. 2007 / Edgar klub Jihlava + Rozpor, Odpad, Die hards, Sociální teror, Gauneři
3. 9. 2007 / Edgar club Jihlava + MVD, Road Kill Zombies, RPO, Průmyslová smrt
2. 9. 2007 / Věžnička, hospoda U Tadeáše + HFD, Aromaterapie, Hoši od rudé řeky, Mimoritmus, Jejunum
31. 8. 2007 / Lindava + Samochotijo, Sheeva yoga, Age of death, Reakce na změnu, Dorothea Puente
25. 8. 2007 / Žirovnice + Flaming Cocks, Five o'clock tea, Blacmailers, Patrachi, Upland
10. 8. 2007 / Smilov u Jihlavy + Nu Pagadi, HFD, Průmyslová smrt, Human steak, Saywhy?, Kosí bratři a dotřískaná koza, Bestia Triumphans, Lajky, Embargo, Djs Jogy a Pindik ...
22. 6. 2007 / Slavonice - Barák + Kahkashan, Ex-lex, Human steak, Dissbeatles
19. 5. 2007 / Edgar klub Jihlava + Debustrol, Antheom, Extreme
7. 5. 2007 / Edgar klub Jihlava + Action, Fleshless, Mimoritmus, Disbeatles
27. 4. 2007 / Finsterwalde (de), AJZ       
28. 4. 2007 / Chomutov – Huhu bar        
29. 4. 2007 / Liberec – Hospoda u Váchy + Diskelmä z Finska
30. 4. 2007 / Edgar klub Jihlava
23. 3. 2007 / Bystřice nad Pernštejnem + Sněžná slepota, Punk Floid, Vision Days, Experiment Homo Sapiens
7. 3. 2007 / Edgar klub Jihlava + Stolen lives, Bestia triumphans, Kopni fízla do hlavy, Atroce fine, Yescy style
9. 3. 2007 / Luka nad Jihlavou, U kuřítků + Ruce po obrně, Soustruh, Patník, Nightfane, Hatred

Žádné komentáře:

Okomentovat